Yiyecek & İçecek

Nicholas Park Hotel Ana Restaurant

ANA RESTAURANT

500 kişi kapasiteli , havuz ve kısmen deniz manzaralı ve kapalı alanı klimalı olup misafirlere inanılmaz tat ve görsel zenginlikte açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunmakta ve yemekleriyle tatilinize lezzet katmaktadır.
Kahvaltı (07.30 – 10.00)  |  Öğle yemeği (13.00 -14.30)
Akşam yemeği (19.00 – 21.30)

Nicholas Park Hotel Snack Büfe

SNACK BÜFE

Gün boyu Snack büfede sınırsız yiyecek ikramları siz değerli misafirlerimizin gözlerinin önünde hazırlanmakta ve servis edilmekte , damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakmaktadır.
SNACK BÜFEDE fast food , Akdeniz yeşillikleri ile yapılan organik salatalarımız , gözleme , kek &kurabiye ve ustalarımızın günlük menüleri sunulmaktadır.  Hizmet Saatleri 11:00 – 17:00 dir…

Nicholas Park Hotel Restaurant Bar

RESTORAN BAR

Ana restoranımızda keyifle yemeğinizi yerken, ana restoranımızda bulunan barımızdan içeceklerinizi alıp Muhteşem Ölüdeniz manzarasına karşı yudumlayabileceğiniz  , sevdiklerinizle birlikte zaman geçireceğiniz keyifli bir ortam sunulmaktadır.

Nicholas Park Hotel Havuz Bar

HAVUZ BAR

Nicholas Park Hotel’in tüm havuz alanına servis vererek, tatilinizi daha konforlu kılar. Gün boyunca bir fincan kahve ya da 1 kadeh şarap içmek için hizmetinizde olup , akşamları içeceklerinizi burada içerken bir yandan animasyon gösterilerini de izleyebileceğiniz mekandır.

Nicholas Park Hotel Panorama Bar

PANORAMA BAR

Muhteşem günbatımı ve denizin güneşle buluşma anını ve sonrasında yıldızların görsel şölenini keyifle izleyebileceğiniz , bu manzarada müziği ruhunuzda hissedeceğiniz , evinizdeki rahatlığı tatilinizde de yaşayacağınız ,unutamayacağınız romantik bir ortam sunmaktadır.

LYKIA PARK HOTELS
OGLAKCI GROUP
Since 1991