Mini Club

Bir yandan tatilde bir parça huzur ve kendinize vakit ayırmak diğer yandan da çocuklarınızın harika zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Nico Kids Club, . 0-12 yaş arası çocuklarınızın yaş gruplarına göre ayrıldığı, uyuma odalarından, muhteşem Su parkına, film gösterilerinden toplu oyunlara kadar, bölgedeki en geniş ve en güvenli mini club. Profesyonel ekibimiz gün boyu çocuklarınızla birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle vakit geçirirken, siz de tatilinizi doyasıya yaşayacak, akşam yemeğinde birbirinize anlatacağınız birbirinden güzel hikayeleri anlatma yarışına gireceksiniz.

Petit Club 01 – 03 yaş arası bebeklerin faydalanabileceği bebek kulübü, her türlü ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir. Mama hazırlama için gerekli mutfak donanımları, kavanoz mamalar, paket süt ve yoğurt çeşitleri mevcuttur. Bebek havuzu, bebek oyun odası, alt değiştirme odası ve uyku odası ile harika vakit geçirecekleri bir alan yaratıldı. Bebek kulübümüzde ebeveynlerin bebekleri ile aktivite boyunca kalmaları mecburidir. Ayrıca bebek bakıcısı hizmeti verilmekte olup bu hizmetimiz ücretlidir.

Mini Club 04 – 07 yaş arası çocuklardan oluşur. Bu kategori içerisinde genellikle ailelerinden hala kopamamış ve tüm ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanan çocuklara hizmet vermektedir. Çocuk bakıcısı ücretli mevcuttur.

Midi Club 08 – 11 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan midi club’da; oyun, sinema ve video etkinlikleri mevcuttur.

Teenage Club 12 – 16 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan oyun Teenage Club’da, sinema, video, masa oyunları, Playstation 4 / Xbox one, bilardo, langırt, Teenage disco bar etkinlikleri mevcuttur.